111 відгуків
Пленка для авто «ProPlenki»
+380 показати номер
+380 показати номер

Хамелеон карбон

Хамелеон карбон 3d! Купуйте ексклюзивну карбонову плівку хамелеон. Вибирайте основний колір, додаткові кольори йдуть переливом. Найкраще розглянути перелив кольору в живу. Ми можемо відправити шматочок взірця безкоштовно.
Ми пропонуємо вибрати найбільш вподобаний колір структурного карбону хамелеон 3d. Ми організуємо швидку доставку у будь-яке місто України. Товщина плівки 180 мкм, а ширина 1,52 метра.
Ваш автомобіль відразу змінить зовнішній вигляд. Шикарно і незвично виглядає після обклеювання. Привертає увагу, особливо якщо авто в русі. Важко зрозуміти, що це плівкою хамелеон обклеєний автомобіль.
Купити карбонову плівку хамелеон для кузова автомобіля за супер ціною, завдяки прямим поставкам із заводу-виробника.
Карбон 3d хамелеон, все більше привертає увагу автовласників. Хоча стандартний чорний колір буде завжди гарно виглядати і залишатися традиційним. Часто на хамелеон плівку звертають увагу, коли не можуть підібрати однотонну плівку під колір автомобіля. Наприклад ситуація, людині потрібно приховати відколи на капоті. Автомобіль синій, але тональність плівки підібрати неможливо (рідко коли вийде). І погодьтеся, смішно виглядає світлий капот на тлі темно-синього автомобіля. Як ніби капот купили з розбирання. Для такої проблеми і підходить карбон хамелеон. Особисто наша думка ― ідеальне рішення. Також ви можете ознайомитися з іншим асортиментом 3d карбону структури.