111 відгуків
Пленка для авто «ProPlenki»
+380 показати номер
+380 показати номер

Карбон 4d (під лаком)

Плівка під карбон 4d (під лаком)   Плівка імітує справжній карбон, але поступається 6d карбону, який з'явився на ринку в 2016 році. Вінілова плівка карбон 4d, має глянсову поверхню, за рахунок гарного і рівномірного лаку на поверхні. На дотик, плівка карбон 4d, майже не має структури,що відрізняє його від 3d карбону. Вся вінілова плівка, в нашому каталозі, шириною 152 см і з мікропорами, через які легко виганяється повітря з під плівки. Матеріал, добре тягнеться при нагріванні, але рекомендуємо уникати сильного розтягування і перегріву.   Вінілову плівку під карбон 4d, часто використовують для обклеювання салону автомобіля. В салоні з'являється дивовижний, сучасний вигляд. Зазвичай цей матеріал не обклеюють повністю автомобіль, а лише окремі частини: капот, дзеркала, дах, багажник, спойлера і інші деталі. Якщо рік тому в Україні був тільки карбон чорного кольору, то сьогодні ми пропонуємо широкий вибір кольорів: темно-сірий, срібло, жовтий, синій, помаранчевий, червоний та інші кольори. Компанія «Пропленки» гарантує: Якісне пакування в картонну гільзу або пластикову
Оперативно обробляти і відправляти замовлення
Сумлінну роботу
Знижки постійним клієнтам
Знижки при кількості
Вибирайте карбон з лаком 4d прямо зараз! Продаж від 0,5 погонного метра. Швидка доставка новою поштою кожен день. Використовуємо власну упаковку.
Якщо вартість карбонової плівки 4d висока для Вас, можемо запропонувати дешевий карбон 3d виробника «TR-1», який завжди користується попитом.