111 відгуків
Пленка для авто «ProPlenki»
+380 показати номер
+380 показати номер

Антигравійна плівка для авто

Антигравійна прозора плівка - «бронепленка» для автомобіля   Кожен власник засмучується, коли бачить відколи й подряпини на кузові улюбленого автомобіля. Під час руху, вилітають каміння з-під коліс попереду йде транспорту. Під час паркування біля ринку, обов'язково хтось пройде з великою сумкою або візком близько з авто. Вирішили виїхати в ліс на природу? Чекайте мікро подряпин від гілок і трави. Продовжувати можна довго. В основному, сильно пошкоджується передня частина автомобіля-капот, бампер, оптика, фари. Може варто позбутися від цієї проблеми і їздити спокійно?   Два види матеріалу Полиуретановая. Сам полиуретан обладает огромными защитными свойствами и характеристиками, даже держит скользящий удар ― поразительно! «Шагрень» на поверхности - минимум что может быть. Противостоит глубоким царапинам, сильным ударам камней - лучшая защита кузова на сегодня. Часто бронируют полиуретановой пленкой только самые ударные части автомобиля: передний бампер, фары, противотуманные фары, часть капота, крылья, зеркала, под ручками, пороги и заднюю полку багажника. Недостаток один - высокая цена на материал (превышает виниловую примерно в 5 раз)
Вінілова. По товщині поступається поліуретановою, хоча вже з'являються виробники, які наближаються до товщині поліуретану (наприклад «Oraguard 270» має 150 мкм). Плівка має менш захисні властивості. Найчастіше її використовують для повної обклеювання кузова, або комбінування з поліуретановою плівкою. Наприклад, дзеркала або бічна частина автомобіля буде надійна захищена прозорою вінілової плівкою, а власник авто, зможе здорово заощадити. Нагадуємо, великий плюс вінілу - це вигідна ціна.
Їх об'єднує. З часом не жовтіє, не вигорають. Переносять перепади температури і будь-яку «сувору» погоду (наприклад, ураган). Забудьте що на авто захисна плівка, вона не вимагає спеціального догляду і піддається полірування. Досвідчені оклейщики спокійно встановлять плівку навіть на складну деталь. При бажанні або заміні, легко видаляється з допомогою промислового фена або парогенератора. Не залишає слідів. У цьому розділі можна купити антигравийную плівку популярних виробників, як світових лідерів (3М, SunTek, Kpmf), так і китайського виробництва (Scorpio, KK, Carbins).   Купити антигравийную плівку для захисту автомобіля в інтернет-магазині «Пропленки». Великий вибір прозорою, захисної плівки. Київ, Україна. Автор: Інтернет-магазин «proplenki.com.ua»